» » ذخیره کامل صفحات وب به شکل صحیح

مهرگان
 
 
 

ذخیره کامل صفحات وب به شکل صحیح

31 تیر 1392

سوال : با سلام خدمت مشاور محترم :

دو سوال داشتم ممنون می شم اگه سریع پاسخ دهید.

1)همانطور که می دانید اینترنت اکسپلور قابلیت save as برای save صفحات وب دارد ولی متاسفانه یا با کیفتی پایین انها را save می کند یا save که می کند چیزی نشان نمی ده حال لطفا برنامه یا افزونه قدرتمندی را معرفی کنید که صفحات را با کفیت اصلی خود save کند.
و هنگام باز کردن مجدد کیفیتی مناسب داشته باشد.

2)برنامه ای می خواستم که این صفحات save شده را با آن باز کرده و بتوان آنها را ویرایش کرد و مجددا با همان فرمت صفحات وب save ,htmکرد بطوری که تغییرات مشخص نشود.

با سپاس قبلی از پاسخ شما.
پاسخ : با سلام خدمت شما

دوست عزیز شما می توانید از یک پلاگین که در زیر آن را برای شما معرفی می نمایم استفاده کنید .البته شما می بایست از مرورگر firefox استفاده نمایید .

این پلاگین با عنوان SrapBook از آدرس زیر قابل دریافت است : http://amb.vis.ne.jp/mozilla/scrapbook
قابلیت اصلی این پلاگین ذخیره صفحات مختلف به شیوه های گوناگون است. شما به سادگی میتوانید صفحه مورد نظر خود را به طور کامل همراه با عکسها ، فایلهای فلش ، شیوه نامه ها و سایر متعلقات ذخیره کنید.
پس از نصب به منوی مربوط به کلیک راست شما گزینه هایی با عنوان Capture … اضافه میشود و با فشردن کلیدهای ALT + K میتوانید به صفحات ذخیره شده دسترسی داشته باشید.
شما میتوانید با Right Click و انتخاب گزینه های Capture Page و Capture Link صفحه حاضر و صفحه مرتبط با لینک را به طور کامل و با استفاده از گزینه Capture Selected بخشی از صفحه که با ماوس انتخاب شده است را ذخیره کنید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید .

http://weblog.corelist.net/archives/1384/02/27/scrapbook-extention

پرسش و پاسخ

 
برای مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس ، اُپرا و یا گوگل کروم استفاده نمایید