» هاشمی رفسنجانی: مردم نشان دادند از چه چیزی منزجرند

مهرگان
 
 
 

هاشمی رفسنجانی: مردم نشان دادند از چه چیزی منزجرند

2 شهریور 1392

هاشمی رفسنجانی: مردم نشان دادند از چه چیزی منزجرند
به گزارش ایسنا، آیت الله هاشمی رفسنجانی در دیدار حجت الاسلام محمد موحد و جمعی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اظهار این سخنان با اشاره به خلق حماسه سیاسی ۲۴ خرداد در کشور گفت: کار اصلی را مردم کردند و با رای و حضور خود نشان دادند که به چه جریان و خط فکری تمایل دارند و از چه منزجرند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به قداست و ارزش حق الناس در نزد خداوند اشاره کرد و به عنوان مصداق گفت: در زمان حضرت موسی (ع) فردی که ادعای پیامبری داشت و گروهی را منحرف کرده بود پس از پشیمانی از عملکرد خود نزد حضرت موسی (ع) رفت و درخواست عفو از خداوند کرد. به حضرت موسی ندا آمد این شخص باید همه کسانی را که بدست وی منحرف شده اند از گمراهی نجات دهد تا عفو شود.

وی افزود: حال اگر شخص یا گروهی به واسطه تقصیر یا تصمیمات غلط عامدانه خود، به فرد یا جمعی ظلم کردند و یا حقی ضایع شد علاوه بر توبه به درگاه خداوند، باید در جهت احقاق حقوق ضایع شده نیز اقدام کنند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پاسخ به علت سکوت در برابر برخی اهانت ها ، افترا ها و تخریب ها گفت : ما دعوت به عفو و گذشت شده ایم و خداوند جبران کننده هر خوب و بد است.

وی افزود: پیامبر اسلام (ص) در مواجهه با کسانی که به ایشان جسارت می کردند دعا می کردند و می فرمودند: خداوند آنها را هدایت کند چون جاهلند.

در آغاز این دیدار آقای موحد نماینده سابق مردم کهگیلویه و بویر احمد در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از حاضران با تاکید به مراتب ارادت و وفاداری مردم غیور این منطقه به انقلاب و نظام اسلامی، از نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در ایجاد شور انتخاباتی در خلق حماسه سیاسی ۲۴ خرداد و مراحل مختلف انقلاب اسلامی تقدیر کردند.

---

 
برای مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس ، اُپرا و یا گوگل کروم استفاده نمایید