» اقدام يک انتحاري براي کسب حورالعين!

مهرگان
 
 
 

اقدام يک انتحاري براي کسب حورالعين!

18 آبان 1392


"اگر عمليات انتحاري انجام دهيد، خداوند شما را به بهشت مي فرستد و در آنجا به شما 72 حورالعين بهشتي مي دهد".
هفته گذشته نيروهاي امنيتي افغانستان موفق شدند يک فرد انتحاري که قصد داشت خود را در ميان جمعيت منفجر کند شناسايي کرده و وي را بازداشت کنند.

بعد از بازجويي از وي، مشخص شد که او از نيروهاي وابسته به جنبش تروريستي طالبان است. نيروهاي امنيتي افغانستان در حالي که اين فرد انتحاري را مورد بازرسي بدني قرار مي دادند، متوجه شدند که يک لوله آهني بسيار مقاوم و سخت را به عنوان پوشش بر روي آلت تناسلي خود قرار داده است.
هنگامي که از وي در مورد علت اين اقدام سوال کردند، در پاسخ گفت: من اين کار را کردم تا آلت تناسليم در انفجار انتحاري سالم بماند تا در قيامت هنگامي که به بهشت مي روم و قرار است به من حور العين بدهند، بدنم سالم باشد!
وي در ادامه افزود: شيخ ما به ما گفت "اگر عمليات انتحاري انجام دهيد، خداوند شما را به بهشت مي فرستد و در آنجا به شما 72 حورالعين بهشتي مي دهد".
گفتني است، اين اولين باري نيست که نيروهاي وابسته به طالبان که پيرو تفکر و اعتقادات انحرافي وهابيت هستند، بازداشت مي شوند و از اين گونه انديشه و اعتقادات خود پرده بر مي دارند.

اقدام يک انتحاري براي کسب حورالعين!


منبع :شيعه آنلاين:

---

<
3 اسفند 1393 13:37

خادم

  • گروه کاربری: میهمان
  • تاریخ عوضیت: --
  • وضعيت:
 
این جنایتکاران وهابی ملحد احمق هم هستند درکجای دین مبین اسلام گفته شده که کشتن بیگناهان پاداش حورالعین دارد در صورتیکه الله سبحان در قرآن مجید میفرماید که اگر یک نفر بیگناه رابکشید مانند این است که همه انسانها را کشته اید ، عذاب الله منتقم بر سران وهابی ملحد واین جنایتکاران احمق که پیرو آنها هستند .

 
برای مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس ، اُپرا و یا گوگل کروم استفاده نمایید