» خواجه حافظ هم فهمید هنوز اینها انکار میکنند !!

مهرگان
 
 
 

خواجه حافظ هم فهمید هنوز اینها انکار میکنند !!

30 آذر 1392

اسدالله بادامچیان در گفت وگوی تفصیلی با خبرآنلاین در خصوص وضعیت موسوی و کروبی و اظهار نظر چندی قبل او درباره تصمیم کروبی برای بازگشت به دامان نظام، گفت: تا الان الان خبرها این است که موسوی بر نمی گردد. البته الان راه برای برگشت اینها باز است. باید توبه کنند.
وی با بیان اینکه نظام به اینها خیلی محبت کرد، افزود:آقای کروبی در انقلاب نقشی داشته، اما قطعا ایشان مدیر ومدبر برای اداره کشور نبود ولی 2 بار برای ریاست جمهوری تائید صلاحیت شد.
بادامچیان که معتقد است موسوی قطعا رجل مذهبی نبوده است، تاکید کرد: البته او رجل سیاسی هست ولی رجل مذهبی یعنی کسی که برجستگی هایی در مسائل دینی داشته و حداقل با مبانی فقه اسلامی آشنا باشد نبود. موسوی این ویژگی ها را ندارد.ولی تائید صلاحیت شد.شورای نگهبان با او مدارا کرد.

البته یکی نیست بگه حاج اسدالله خان حالا که اینها را گفتی در مورد احمدی نژاد که ، هم رجل علمی و هم رجل سیاسی و هم مذهبی و
به گفته رحیمی در حد پیامبری  بوده و معجزه هزاره سوم را هم افتخارا قبول زحمت فرموده اند و جمع کثیری از بزرگان بلاد هم اورا تائید کرده و برایش رای جمع کرده اند افاضه ایی بسرایند ..


 به زخم ملت اینقدر نمک نپاشید لطفا .              ممنون

---

 
برای مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس ، اُپرا و یا گوگل کروم استفاده نمایید