» رهنمودهای ضرغامی به نظام !!!!

مهرگان
 
 
 

رهنمودهای ضرغامی به نظام !!!!

13 دی 1392

به گزارش تسنیم، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه نظام باید با سران فتنه برخورد جدی کند و از مسامحه دوری کند، افزود: ملت ایران در 9 دی مواضع خود را اعلام کرده و تابع محض ولایت فقیه هستند.

ضرغامی بیان کرد: نمی توانیم با کشور استکباری نظیر آمریکا که ادعای دروغین حقوق بشر و آزاداندیشی را سر می دهد ولی در عمل هر لحظه اقدام به ترور ناجوانمردانه در کشورهای اسلامی می کند، اعتماد کنیم.
وی با بیان اینکه متاسفانه امروز ما در زمینه ماهواره اجاره نشین ماهواره های دیگر کشورها هستیم، افزود: اگر مسئولان وقت دهه 60 تا 70 به ما کمک می کردند تا ماهواره ای به نام ایران ایجاد می کردیم امروز محتاج اجاره نشینی ماهواره های کشورهای مختلف نبودیم، هرازگاهی که این کشورها منافع خود را ببینند اقدام به قطع شبکه های ماهواره ای ما می کنند.

رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: کشورهای استکباری دلیل قطع شبکه های ایرانی فارسی زبان را سیاسی بودن این شبکه ها عنوان کرده اند، در حالی که ما فیلم درگیری ها و اغتشاش های افراد را در فتنه 88 برای سازمان ملل فرستادیم و به آنان گفتیم که اگر این افرادی که به عنوان اغتشاش گر در خیابان ها ریختند دم از آزادی می زنند چرا باید با مردم زد و خورد کرده و آنان را زخمی کنند.

ضرغامی با بیان اینکه ملت ایران در 9 دی و انتخابات ریاست جمهوری با حضور میلیونی و پرشور خود توطئه های استکبار را منکوب کرد، تصریح کرد: متاسفانه شبکه های ماهواره ای نظیر بی بی سی فارسی، صدای آمریکا و نظایر آن ها در فتنه 88 به گونه ای برنامه ریزی کرده بودند که مجری برنامه مردم را به اغتشاش در خیابان ها هدایت می کرد، حال این کشورها و این شبکه ها دم از حقوق بشر زده و ایران را ناقض حقوق بشر می دانند.

شبکه های استکباری از فتنه 88 به عنوان اتاق جنگ برای تخریب ایران استفاده کردند

وی با بیان اینکه متاسفانه شبکه های استکباری از فتنه 88 به عنوان اتاق جنگ برای تخریب ایران استفاده کردند، افزود: این شبکه ها مثل آشپزی به مردم جهان آموزش بمب می دادند تا اغتشاش گران در خیابان ها بیایند.

رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: آیا با آموزش بمب اتم و ایجاد هیجان برای اغتشاش در خیابان ها پس از انتخابات 88 می توان دم از حقوق بشر زد.

ضرغامی با اشاره به قطع شبکه جهانی سحر توسط کشورهای استکباری گفت: چطور آنان ایران را ناقض حقوق بشر می دانند ولی به خاطر فیلمی که یک شهروند اسرائیلی را به تعبیر آنان بد جلوه دادیم به بهانه حقوق بشر شبکه سحر ما را قطع می کنند.

---

 
برای مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس ، اُپرا و یا گوگل کروم استفاده نمایید