» عدالت از نوع احمدی نژادی

مهرگان
 
 
 

عدالت از نوع احمدی نژادی

28 خرداد 1391

مشاور سابق رئیس‌جمهور: این عدالت است که یکی از نزدیکان احمدی​نژاد با چهار ترم مشروطی، دکترا بگیرد؟


فارس نوشت:
مشاور سابق رئیس‌جمهور گفت: متأسفانه برداشتی که احمدی نژاد از عدالت دارد عین همان برداشت‌های انحرافی است که از ولایت، دین و مرجعیت دارند؛ از این رو چون رهبری فرمودند باید مدارا شود ما فعلاً بنای جواب دادن نداریم.
حجت‌الاسلام علی ثمری رئیس ستاد قرارگاه راهبری عمار و دبیر سابق هیئت عالی گزینش کل کشور درباره یادداشت اخیر رئیس‌جمهور که در وبلاگ‌‌شخصی وی مبنی بر اینکه علت جدایی دوستان سابق عدالت بوده است، اظهار داشت: باید فرصتی فراهم شود تا نمونه‌‌هایی از این عدالت‌خواهی و عدالت‌طلبی را که احمدی​نژاد از آن تعریف کرده و دم می‌زند تشریح شود تا مردم خود قضاوت کنند این‌ مسائلی که احمدی‌نژاد مطرح می‌کنند عدالت است یا خیر؟
مشاور سابق رئیس‌جمهور با بیان اینکه اگر عدالت به درستی رعایت می‌شد زمینه تاراج 3000 میلیارد ملت برای افراد سودجو فراهم نمی‌شد گفت: فضا فضای آلوده‌ای است که برخی‌ها موفق می‌شوند به این شکل بیایند و به جیب ملت دست‌برد بزنند.
مشاور سابق رئیس‌جمهور تصریح کرد: آیا این عدالت است دانشجویی که از وابستگان درجه یک احمدی‌نژاد است 4 ترم مشروط شود و بعد از آن با معدل پایین و با 100 واحد درسی باقی‌مانده؛ وی را از یک دانشگاه سطح پایین به یک دانشگاه سطح عالی منتقل کنند و در آنجا نیز با زدو بندهای اداری به وی دکترا دهند آیا این عدالت است؟

---

<
28 دی 1392 20:36

گمنام

  • گروه کاربری: میهمان
  • تاریخ عوضیت: --
  • وضعيت:
 
سلام پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به دین افکار و عقاید شما آسیبی نرسد عدالت آن نیست که تنها معایب یک شخص را بیان کرد که آن هم دروغی بیش نیست عدالت آن است که معایب در کنار محاسن بیاید.عدالت احمدی نژاد آن بود که همان سهمی که یک شهروند تهرانی دارد یک عشایری نیز باید داشته باشد و اینهمه زیر ساخت هایی در تمامی شهر های کوچک و بزرگ انجام شد.
استفاده از حرف های یک نفر که با اعتقادات دینی و سیاسی و همچنین کسانی که خود را روشن فکر می خوانند اما فقط یک قدمی خود را مبینند و حتی با آن هم کورکورانه برخورد می کنند نمی توان الگو گرفت که مکتوب می کنید
این وقتی که می گذارید و از امکاناتی که استفاده می کنید با چه هدفی ست اگر بجز باز کردن گره ایی از مشکلات مردم باشدبا توجه به موضوعی که دارید و به خاطر خدا نباشد وای به حالتان

<
7 فروردین 1395 12:13

سارا

  • گروه کاربری: میهمان
  • تاریخ عوضیت: --
  • وضعيت:
 
مزخرفات دیگه ای نبود که باز به احمدی نژاد بچسبونید؟ من نمیدونم چرا اینقدر مردم کوته فکر و سطحی نگر شدن که به همچین موضوعاتی به جای موضوعات مهمتر گیر میدن. کثافت کاری مسئولین الان رو که کسی ذکر نمیکنه همه میگن به به .... کسی که دم از عدالت میزنه باید بدون جبهه گرفتن همه جوانب رو ببینه. چه دروغای دولت الان و چه کوتاهی دولت قبل. با مردم کلا دروغ سازگارتره... دروغ قابل باوره واسه مردم.

 
برای مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس ، اُپرا و یا گوگل کروم استفاده نمایید