» پزشکیان خطاب به احمدی نژاد: چقدر دروغ، چرا با وعده دروغ خشم مردم را برمی انگیزی؟

مهرگان
 
 
 

پزشکیان خطاب به احمدی نژاد: چقدر دروغ، چرا با وعده دروغ خشم مردم را برمی انگیزی؟

5 بهمن 1391

پزشکیان با انتقاد شدید از عملکرد احمدی نژاد می گوید: اینکه کسی بگوید من قانون یا برنامه را قبول ندارم، مسخره نیست؟ چقدر به مردم وعده دادیم و عمل نکردیم؟ چقدر به مردم دروغ گفتیم؟ وقتی وعده دادی و خلاف کردی، خشم مردم را برانگیخته​ای. چقدر آمار غلط دادیم؟ دو تا کار کردیم، گفتیم ۱۰۰ تا کار کرده ایم!

 

به گزارش خبرآنلاین مسعود پزشکیان در یازدهمین کنگره حزب مردم سالاری با بیان اینکه عاشورا را عده​ای به وجود آوردند که از امام حسین دعوت کردند و گفتند ما پشت شما هستیم، ادامه داد: اما دیدید که چه اتفاقی افتاد!

 

وی از آیات و احادیثی درباره لزوم پایبندی به عهد و پیمان یاد کرد و گفت: ما با چه وضعیتی روبرو هستیم؟ قانون می​نویسیم اما اجرا نمی​شود. قانون تعهد مشترک یک ملت است. آن وقت مجری قانون می​گوید من قانون را قبول ندارم! امام (ره) می​فرمود: تو غلط کردی قانون را قبول نداری، قانون تو را قبول ندارد. هرکس می​گوید قانون را قبول ندارم، یک دیکتاتور است. همه باید قانون را اجرا کنند.

 

وزیر اسبق بهداشت در دولت اصلاحات در بخشی از سخنان خود افزود: ممکن است من خیلی چیزها را قبول نداشته باشم. مثلا من به آقای احمدی​نژاد رای ندادم ولی وقتی قانون گفت که او رئیس دولت است، می​پذیرم. اما اینکه کسی بگوید من قانون یا برنامه را قبول ندارم، مسخره نیست؟ چقدر به مردم وعده دادیم و عمل نکردیم؟ چقدر به مردم دروغ گفتیم؟ وقتی وعده دادی و خلاف کردی، خشم مردم را برانگیخته​ای. چقدر آمار غلط دادیم؟ دو تا کار کردیم، گفتیم ۱۰۰ تا کار کرده​ایم!

 

پزشکیان در پایان سخنانش اظهار داشت: برون رفت از وضعیت فعلی سه تاحرف بیشتر ندارد، «علم، مشارکت و ایمان و باور». اول باید عالمانه تصمیم بگیریم و به کارشناسان احترام بگذاریم. این فقر و بدبختی و بیکاری که در جامعه هست به خاطر این است که کسانی نقشه راه را کشیده​اند که کار را بلد نبودند.

---

 
برای مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس ، اُپرا و یا گوگل کروم استفاده نمایید